.

.

GRK 10903 ПАЛУБАТА ЕЛИТА #9 X 3 во. Ѕвезда Вози Bugle Главата Платформа Завртки 350CT

GRK 10903 ПАЛУБАТА ЕЛИТА 9 X 3 во. Ѕвезда Вози Bugle Главата Платформа Завртки 350CT

DEN 874.08

Износ
Во продавницата.

#9 x 3 во.; 350 брои.Тен боја обезбедува идеална заврши за подови проекти.ЦИЕ нишка се проширува дупка за да се намали разделување.W-Намалување на тема за ниски вртежи и побрзо се вози.Брзо залак совет обезбедува непосредна започне.GRK е Палубата Елита дрвени завртки се отпорни на корозија и дизајниран да ја користи во дрво подови одбори.Завртка обезбедува брз диск и чисти заврши во топ одбори.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите