.

.

100 КОМПЈУТЕРИ #14X1-1/2 Филипс Главата Завртки,од не ' Рѓосувачки 18-8 А2(304) Дрво Завртка,Рамна Глава Завртки,Дома Завртка Комплет од QISHENG

100 КОМПЈУТЕРИ 14X1-1/2 Филипс Главата Завртки,од не ' Рѓосувачки 18-8 А2(304) Дрво Завртка,Рамна Глава Завртки,Дома

DEN 914.40

Износ
Во продавницата.

Материјал на производот е од не ' рѓосувачки челик 304 (18-8), која е отпорна на корозија, па нема потреба да се грижите за производот corroding поради влажен воздух.RODUCTS СЕ ПОГОДНИ ЗА МНОГУ МЕСТА : Дрвени завртки се користат за различни цели, како што се градежништвото, столарија, мебел, и повеќе.Тие се одлична опција за многу причини.Површината на овој производ не е обложени, па вие не мора да се грижите за премачкување излетаат.Имаме ригорозна контрола на квалитетот на процесот во место за да се обезбеди дека корисниците добиваат само најдобрите производи.Нашите производи ги исполнуваат стандардите на asme/ansi.Ние ги тестираме нашите производи ригорозно да се осигура дека тие ги исполнуваат највисоките стандарди.Големина : #14 X1-1/2".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите