.

.

Десктоп Прашина Колектор за Стоматолошка Лабораторија, Силна Моќ Преносни Правосмукалка

Десктоп Прашина Колектор за Стоматолошка Лабораторија, Силна Моќ Преносни Правосмукалка

DEN 2639.76

Износ
Во продавницата.

★Голема прашина собирање област и силна вшмукување моќ. ★Со LED осветлување, всисната е стигнале. ★На база на топлина дисипација пристаниште, тоа нема да се загрее по долго време користење. ★Прашина се генерирани во процесот на дневни полирање, правосмукалка, и старечки лесно можат да бидат вовлечени далеку. ★Овој производ е изработен од ABS пластика, која е светлина и не кревка.Овој производ е електронски invoice With LED lighting The вшмукување цевка е retractable The база има топлина sink Large вакуум area Product parameters Power : 60w Product големина : 215x199x600mm Air проток : 52.45 cfm Air притисок : 41.1mmh2o Flexible црево : 600mm должина со 3 LED lights Hose кол : 62mm Surface материјал/процесот : ABS пластика✉Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе ви одговори во рок од 24 h.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите