.

.

Забниот камен-на-на-Инстант Кит w/Certs & Душеци, Дрво/Акрилик До 8 1/2 x 11, Махагони (2 Парчиња)

Забниот камен-на-на-Инстант Кит w/Certs & Душеци, Дрво/Акрилик До 8 1/2 x 11, Махагони (2 Парчиња)

DEN 1678.80

Износ
Во продавницата.

Predrilled 10 1/2 x 13 тврдо плак е bevel-две.Вклучува јасно капак и декоративни сребро завртки.Вклучува три современиот стил на 8 1/2 " x 11 сертификати : Сертификат за Квалитет,.Исто така вклучува две оф-бела душеци : 8 x 10 со 5 x 7 отворање на екранот, и колаж мат кој има пет фотографии (3 x 4 1/2, 3 x 2, 5 x 1/2 1/2 3, 2 x 3, и 2 1/4 круг).Виси вертикално или хоризонтално и, исто така, вклучува 2-начин easel за десктоп екранот.Лесно да се создаде и да се прикажат вработен награди.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите