.

.

Dowel Род - Дрво - 7/16 x 12 инчи - 4 Парчиња

Dowel Род - Дрво - 7/16 x 12 инчи - 4 Парчиња

DEN 1632.00

Износ
Во продавницата.

4 Недовршени природно дрво занает dowel прачки. 7/16 инчи дебела со 12 инчи долго.Одлично за дома декор проекти, празник украси и декорација, или рачно изработени подароци.Лесно да дамка и боја.Совршен за вашата Ресни проекти. 4 Недовршени природно дрво занает dowel прачки. 7/16 инчи дебела со 12 инчи долго.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите