.

.

Ornativity Сјајот Ѕвезда Дрво Topper - Божиќ Светкавиот Метална Жица Ѕвезда Дрво Врвот Украс

Ornativity Сјајот Ѕвезда Дрво Topper - Божиќ Светкавиот Метална Жица Ѕвезда Дрво Врвот Украс

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Ornativity Празник Ѕвезда Декорација ќе додадете единствена glittered изглед на вашиот елка.Дрвото Topper мерки 13" x 10" x 1.3" и ќе направи храбар, или изјава во вашиот дом.На украс е delicately направена од метална жица која ја формира glistening 3 D ѕвезда дрво topper.Овој лесен дрво topper може да се употребуваат и е совршен за да се користат на различни тематските и големината на дрвјата.Ornativity производители на нивните објекти со грижа и квалитет за да го подобрите вашето Божиќ Искуство.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите