.

.

Елката Topper, 23 x 13 Инчи Бивол Plaid Црвена и Црна боја Декоративни Лак, Големи Божиќ Toppers Лак, со 24 Бивол Plaid Елка Украси за Елка Декорација Материјали

Елката Topper, 23 x 13 Инчи Бивол Plaid Црвена и Црна боја Декоративни Лак, Големи Божиќ Toppers Лак, со 24

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

✅Вредност Пакет : ќе добиете 1 PCS големи Божиќ лак дрво topper со 24 парчиња од бивол plaid елка украси(12 форми, 2 парчиња по облик) во пакетот, убав Божиќ украс поставување за да ги задоволат вашите Божиќ дрво декорација потреби и други DIY одлуки потреби. ✅Соодветна Големина : црвена и црна plaid елка topper е околу 33 cm/ 13 инчен во ширина, 58 см/ 23 инчи во должина, погодни за украсување на повеќето големини на Новогодишни елки; Божиќ дрвени cutouts мерки за прибл. 3 x 3 инчи, совршен за DIY вашиот елка. ✅Премиум Материјал : Нашите големи рачно изработени Божиќ бивол plaid лак е направен од премиум PET) филм и полиестер предиво, лесни и меки, а не да исчезнат, без чуден мирис и може да се користи.можете да ги зачувувате за следниот Божиќ за употреба; Овие бивол plaid дрво украси се направени од високо квалитетна дрво, дебели, трајни, без дамки и не ' рѓа, трајни и исклучителна. ✅Деликатна Дизајн : Божиќ декоративни лак е дизајниран со класична црвена и црна plaid.Постојат малку sequins на лак, кој е сјајна и многу деликатна.И биволи plaid дрвени украс има 12 различни стилови : Срце облик, снегулка, елени, елка, Божиќ порибување, снешко и други Божиќ тематските форми. 2 парчиња на секоја форма.Започнете украсување вашиот уникатен Божиќ дрво!. ✅Широка Примена : : бафало plaid декоративни лак и дрво виси декорација се погодни за декорација на Новогодишни елки, Божиќ партии и активности, исто така, соодветно за mantel, скалите, гарланд, врати, венец и други DIY занаети, Или како одмор подарок за вашето семејство или пријатели.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите