.

.

Samoyed Куче Големи Големи Куче Качулка Лабрадор Облека За Големи Кучиња Солидна Боја Дуксери Големи Димензии Грб Golden Retriever 1pc (Боја : J, Големина : S)

Samoyed Куче Големи Големи Куче Качулка Лабрадор Облека За Големи Кучиња Солидна Боја Дуксери Големи Димензии

DEN 926.40

Износ
Во продавницата.

▷Прекрасен дизајн симпатична куче тимови за кучиња машки женски. ▷ВРЕДНО : Трајни, привремени, одличен квалитет и прифатлива цена, најдобар квалитет на материјалот.Вашата прекрасна per ќе љубовта овој џемпер. ▷Супер еластичен и мек материјал!Тоа е совршен за неа/него да го носат на спиење или во текот на денот.Удобно четири нозе дизајн без лепенка или копчињата. ▷Удобно се вклопуваат!Овие големи раса куче пижами функција на четири нозе дизајн со еластичен појас за една кавга без исклучување/за носење.Добро пораби, за долго-траен перформанси. ▷ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Растеглив и мек материјал за вашата оствариле домашно милениче да се носат и полетување, Топла и Слатки потсетници кои машина перат со слични бои за подобро.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите