.

.

Валтер Indexable Вежба Insert (D4120-03-16.50F25-P42)

Валтер Indexable Вежба Insert (D4120-03-16.50F25-P42)

DEN 1442.40

Износ
Во продавницата.

Месо тело Должина : 56 mm.Вкупна Должина : 131 mm.Месо Тело Кол. : 25 mm.Предмет : Indexable Вежба Малку за Мали Holes.ISO Број : D4120-03-16.50 F25-P42. Indexable Вежба Insert, 3x D, Макс.Дупчење на Длабочина од 50 mm, D4120-03-16.50 F25-P42, Coolant Through Specifications : месо тело Должина : 56 mm Overall Должина : 131 mm Shank Кол. : 25 mm Item : Indexable Вежба Малку за Мали Holes ISO Број : D4120-03-16.50 F25-P42 ANSI Код : D4120-03-16.50 F25-P42 Flute Должина : 69 mm Depth x Кол.Сооднос : 3x DToolholder Стил : D4120 Coolant Фед : Coolant Through Max.Дупчење на Длабочина : 50 mm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите