.

.

KYOCERA ZCMT06T204SPKW10 Indexable Вежба Insert, ZCMT, KW10 Одделение, Карбид, WC/Co, 0.2756 Должина, 4 Сечење на Рабови

KYOCERA ZCMT06T204SPKW10 Indexable Вежба Insert, ZCMT, KW10 Одделение, Карбид, WC/Co, 0.2756 Должина, 4 Сечење

DEN 3295.20

Износ
Во продавницата.

Indexable вежба вметнете за KYOCERA магија вежба DRZ.Висока-перформанси дупчење на обоени апликации.Еден вметнете во двете џебови и четири сечење на рабови по insert (внеси).Лиен чип прекинувач произведува три одделни чипови за непречено чип евакуација.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите