.

.

5D WC Indexable Вметнете Вежби Малку Алатка Струг Метал Дупчење Алатки За WCMT Внесува CNC (Дупчење на длабочина : 5D, Дупка со Дијаметар : WC25 SD20.5 WC03)

5D WC Indexable Вметнете Вежби Малку Алатка Струг Метал Дупчење Алатки За WCMT Внесува CNC (Дупчење на длабочина

DEN 2843.04

Износ
Во продавницата.

Брзо празнење на железо чипови.Директни дупчење без централна дупка.Се пробие на железо чипови и не се држиме до вежба.Внатрешни ладење вежба, континуирано дупчење, висока удирање ефикасност.Пакет листа : 1 BUC вежба (не вклучуваат инсерти).Име : indexable вметнете Вежба Материјал : Висока Брзина Steel Drilling Дијаметар : 20.5-25mm Drilling Длабочина Тип : 5 DCooling Систем : Со coolant holes Suitable WC insert (внеси).Пакет листа : 1 BUC вежба (не вклучуваат инсерти).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите