.

.

Вежба Чак Адаптер 15-200mm M42 Bi-Метал Дупка Видов Дрво Вежба Битови за Алуминиум и Железо Дрво Нерѓосувачки Челик Машина Настроената Алатки Електрична Мелница Додатоц?

Вежба Чак Адаптер 15-200mm M42 Bi-Метал Дупка Видов Дрво Вежба Битови за Алуминиум и Железо Дрво Нерѓосувачки

DEN 1133.76

Износ
Во продавницата.

Лесен за користење : едноставен за инсталација,сигурно и брзо.Изградена од Јаглероден Челик за издржливост и да се залага за голема дневна use Under висока-брзина на ротација,тоа не само што го одржува стабилност, но исто така ја подобрува ефикасноста на работата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите