.

.

EASELAND OlympicQueen Душек Подлога Перница Врвот Душек Покрие Quilted Опремени Душек Заштитник Памук Врвот 8-21 Длабок Џеб Прошири Душек Topper (66x80 Инчи, Бела)

EASELAND OlympicQueen Душек Подлога Перница Врвот Душек Покрие Quilted Опремени Душек Заштитник Памук Врвот

DEN 1679.76

Износ
Во продавницата.

100% Памук Врвот & Надолу Алтернативни Се Пополни.Олимписки Кралицата Душек Подлога 66x80 инчен,21 инчен Длабок Џеб, 32 оз Еластична & Шупливи Надолу Алтернативни Микрофибер.Мека : Со 30oz надолу алтернативни пломби,оваа подлога ќе додадете голема мекост на вашата фирма душек.Кожата-пријателски : 300 TC 100% памук површината ќе ја апсорбираат потта што го прави дише.Исполнет со down алтернативни пломби.Опремени Лист Стил : Усвојување на длабок џеб дизајн кој лесно ќе се водат до 21 инчни со 130 GSM Една песна Еластична Ткаенина, без оглед на тоа како ќе се движат на креветот на оваа подлога ќе го задржи уредни сите nght.не грижете се, на неуредна кревет повеќе.Машина Перат : Машина мие под нежен циклус и да го направи меки повторно сушени под сонце.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите