.

.

Вежба Пена Душеци,Индексирање Дете Мат,Interlocking Загатка ЕВА патосници,за Дома Тренингот Јога Трска Пена Кат Мат,2,4 дел

Вежба Пена Душеци,Индексирање Дете Мат,Interlocking Загатка ЕВА патосници,за Дома Тренингот Јога Трска Пена

DEN 942.72

Износ
Во продавницата.

Ева.Ладно и топлинска изолација : погоден за сите сезони, на површина е сува и не се држи до пот, посекотини исклучување на ладен воздух од дното, и ги штити горниот дел од студ и влага.Место тоа насекаде со мир на ум : тоа не се земе било простор, тоа е лесно да се соберат и расклопување, и тоа може да се постави каде било.Нечистотија-отпорни и лесно да се чисти : Водоотпорни, лесно да се чисти и impermeable.Страничните ленти : направи патосници поблиску се вклопуваат во ѕид, лесен за чистење.Тесни спојување и уредни рабовите : Лесно да се тока опрема дизајн, мазна и уредни интерфејс, лесна и тесни спојување.Големина : 4piece | Боја : 2.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите