.

.

Beaupretty CD Случај, Двд-а Паричникот Носителот Преносни Пластични 40 Диск CD DVD, VCD Паричникот Складирање Торба Случај Организаторот (Сина)

Beaupretty CD Случај, Двд-а Паричникот Носителот Преносни Пластични 40 Диск CD DVD, VCD Паричникот Складирање

DEN 256.56

Износ
Во продавницата.

- 100% И Диск Cd Dvd, Vcd Паричникот Складирање Торба Случај Носителот На Организаторот. - Идеално Држете Го Вашиот Cd На Музички Дискови, Игра Дискови, Pc Возачот Дискови И Така Натаму. - Тоа Може да се Одржи До 40pcs Cd/ Vcd/ Dvd. - Добро Може Да Се Заштити Вашиот Cd/ Vcd/ Dvd Од Прашина, Влага, Гребнатини, Корупција И Други Штети. - Усвојува Патент Затворање Дизајн, Лесно Да Го Вметнете И Отстраните.Торба Е Едноставна И Практична Диск Cd Dvd Чување, Кои Се Направени Од Издржлив Тешко Пластика И Pp Филмски Материјали, И Можат Да И Чување И Заштита На Вашиот Музика/ Игра Дискови/ Pc Возачот Дискови Од Прашина, Влага, Гребнатини И Други Штети.Диск за Складирање Торба Усвојува Патент Затворање Дизајн За Лесно Да го Вметнете И Отстраните, И Може да се Одржи До 40pcs Cd/ Dvd/ Vcd На Едно Време.Затоа, Навистина Прекрасен Cd Dvd, Vcd Паричникот Складирање Торба За Избор.Пакет Вклучувајќи 1* Преносни Пластични 40 Диск CD DVD, VCD Паричникот Складирање Торба Случај Организаторот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите