.

.

ЦД Случај DVD Носителот на Чување: 320 Капацитет DVD Случај Организаторот Големи CD Складирање Заштитна DVD Врзивно CD Паричникот Пренослив Диск Носителот Папка Blu Ray Албум

ЦД Случај DVD Носителот на Чување: 320 Капацитет DVD Случај Организаторот Големи CD Складирање Заштитна DVD

DEN 813.36

Износ
Во продавницата.

Лесно да се носат : dvd складирање случај со рачки, погоден за автомобили, патувања, игри, филмови, дебели внатрешните страници се издржливи и не падне, заштита на CD од гребење и оштетување, патент затворање, лесно да го вметнете и remove Upgraded и подобрување на патент отворање и затворање на : DVD паричникот врзивно ќе ги штити вашите предмети од испаѓање и носат.Се спротивстави на надворешните шокови и нивното влијание, и може да се носи со вас на бизнис патувања и бизнис патувања.Ние внимателно одберете висок квалитет на ППЦ материјали и фина изработка за да се спакуваат cd случај.Издржливи високо-квалитетни материјали : направен од хард ЕВА + ПП фолија + не-плетени материјали, светлина и издржливи, може да се користи за долго time Large големина : DVD кутија за складирање, кој може да се одржи 320 CD/VCD/DVD, може да ви помогне да заштедите повеќе простор за чување на други items Hard школка дизајн : На надворешната школка на CD кутија ефикасно да го спречува надворешни шокови и целосно го штити вашиот CD.CD за носење е здрав и отпорни на абење, заштита на дискови во случајот од почеток и шок.Ако има било какви проблеми, ние ќе се обезбеди solutio.Тешко школка дизајн : На надворешната школка на CD кутија ефикасно да го спречува надворешни шокови и целосно го штити вашиот CD.Ве молиме погледнете го мерење.Ве молиме да се свесни дека CD-то не е included There може да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се до физичка item Please се однесуваат на мерење.Ние ги почитуваме изборот на секој клиент во продавницата.Ние ги почитуваме изборот на секој клиент во продавницата.Ние cd случај носителот комбинација на минимализам и fashionism.Ако сте правењето на музика, нашата cd складирање случај мора да биде вашиот најдобар избор.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите