.

.

CLETO REYES Двојно-Двојно Крајот Торба

CLETO REYES Двојно-Двојно Крајот Торба

DEN 727.20

Износ
Во продавницата.

Дизајниран со најдобрите изработка и највисок квалитет на материјали, рачно изработени од Мексико.Произведени според најстрогите услови во кожа и сите материјали.Повеќето признати брзина на перници на пазарот за својата издржливост и брзо замав.Направени од премиум кожа и тешки најлон linings, врвот на стандардот материјали, со што се обезбедува долготрајност и најдобар удирање absorbency.Универзален нож со двојно крајот торба : Погоден за ММА , борба против, бокс или дневна обука на реакција, точност, агилност, издржливост, итн.Една големина.Во 1970 година, Не Cleto е син Алберто Reyes се приклучи на својот татко напори со силна претприемачки визија.Во 1975 година, Алберто Reyes одлучи да се регистрирате CLETO REYES како бренд име и основана Industria Reyes S.A.de В. V. во 1979 година. Во денешно време, Cleto Reyes производи имаат видно место во меѓународниот пазар и се извезуваат во пет различни континенти.Обезбеди на светот бокс со најдобриот боксерски ракавици и додатоци.Визија.Се најдобар снабдувач на највисок квалитет на боксерски ракавици и иновативни додатоци во целиот свет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите