.

.

Ноќно Двоглед за Возрасни Пешачење Двоглед Компактен Двоглед Биде и Користи Визија Водоотпорен Мерење Птица за Голф со Голф Двоглед Мерен Опсег Спорт Голф Деца,

Ноќно Двоглед за Возрасни Пешачење Двоглед Компактен Двоглед Биде и Користи Визија Водоотпорен Мерење Птица

DEN 458.40

Износ
Во продавницата.

двоглед цел леќа се зголемува за 10 пати за да се обезбеди висока дефиниција, без промена на бојата или замаглување на сликата.на 10x лупа има поле на гледање на 100-700, така што може да се набљудуваат многу нешта, без всушност адаптација на позиција.водоотпорен мини телескоп.целосно мулти-слој обложени оптика може да обезбеди посветла визија и јасни слики.сите стаклени површини имаат мулти-слој премази да се направи светли, јасни и контраст слики без хроматска аберација.мерење двоглед за деца и возрасни.лесни, мали и компактни двоглед.двоглед се многу погодни за широк опсег на долги спорт.сакате двоглед во вашиот ранец.птица за двоглед за возрасни.ергономски дизајн, стабилно држење и прецизно фокусирање, shockproof, водоотпорен, не се лизга карактеристики, тенок и концизен дизајн.со пешачење двоглед.двоглед, за возрасни и за деца.овие настани се целосно компетентни и може да се користи за птицата гледа, лов, планинарење, патувања, спортските настани, театри и концерти.компактен двоглед.ергономски дизајн.лесен за употреба кога играјќи голф.може да се користи како телескоп, двоглед.спецификација : боја : црна производ големина : 11x6.5x14.5cm зголемување : 10x водоотпорен одделение : ipx4 водоотпорен растојание мерен опсег : 5-700m двоглед мерен опсег sporthiking binocularscompact двоглед.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите