.

.

Безжична Earbuds Bluetooth 5.0 Мини Слушалки, Hi-Fi Стерео во Уво Слушалки со 350Mah Полнење Случај, Допир Контрола, IPX5 Водоотпорни Слушалки со LED Дисплеј Вграден Микрофон за Спорт

Безжична Earbuds Bluetooth 5.0 Мини Слушалки, Hi-Fi Стерео во Уво Слушалки со 350Mah Полнење Случај, Допир

DEN 1193.28

Износ
Во продавницата.

Време на репродукција варира со поврзување услови и на услови на употреба. 【IPX5 Водоотпорен】 Сертифицирани со IPX5 водоотпорен,слушалки се доволно силни за да се спротивстави на сите пенетрација од поздравниот и вода.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. 【Лесен за употреба】 : твин mode/single mode направи можете да го користите било кој од нив, како ви се допаѓа.0 отстранување на Бучава технологија може да се филтрира бучавата од околината и прецизно да ги собереш вашиот глас за време на телефонски повик дури и во места како, на улица, канцеларија и сообраќај.Искуство јасни, со голема верност звук обезбедува побрзо спарување и стабилен, ефикасен конекција.Вие не треба било каква вештина за да ги користите слушалките.Во реално време моќ display Since на батеријата се прикажани на мобилен телефон, секогаш можете да го проверите преостанатото нивото на батеријата, полнење на време и да го користите во секое време. 【Smart копче за Контрола】 Со ергономски и спорт редизајнирање, earbuds може да се вклопат и да останат обезбедени во ушниот канал дури и со интензивна движење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите