.

.

Замена Earpads Уво Подлога Влошки Перници Компатибилен за Mpow 059 Bluetooth Слушалки (059 РАМПА)

Замена Earpads Уво Подлога Влошки Перници Компатибилен за Mpow 059 Bluetooth Слушалки (059 РАМПА)

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

Овој пар на уво перници се направени од мека пена и вештачка кожа, што го прави вашиот носат пријатно и удобно.Со тоа, вие може да уживате во вашата музика стерео во потполност Тие се навистина добри замени за Mpow 059 Bluetooth Слушалки.Материјал : 100% високо квалитетни протеини кожа, трајни и мека.Увото пена ќе го подобрите басот перформансите на вашиот приклучок за слушалки Повеќе confortable за вашите уши.Увото влошки не е оригиналниот уво влошки ,но како оригинален квалитет,Високо квалитетни предмети гаранција!!.Пакетот вклучува : 1 пар на црна ВЛОШКИ.Замена Earpads Уво Подлога Влошки Перници Компатибилен за Mpow 059 Bluetooth Слушалки (059 РАМПА).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите