.

.

1 Пар на Уво Влошки Перница Покрие Earpads Замена Компатибилен со Sony MDR-ZX750BN MDR-ZX750AP Слушалки

1 Пар на Уво Влошки Перница Покрие Earpads Замена Компатибилен со Sony MDR-ZX750BN MDR-ZX750AP Слушалки

DEN 143.76

Износ
Во продавницата.

Направен од висок квалитет на Еластичен материјал.Одлична замена за вашиот ислужени или изгубени Headband.Поудобно за вашите уши,за време на удобно слушање.Пакет се вклучени : 1 Парови Earpads (Слушалки не се вклучени).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите