.

.

16 x 9.5 инчен Tabletop Екранот Уметник Easel Стојат(4-Секој), Accommodates Платно Уметност до 13 висока за Деца Уметник Возрасни Ученици во Училница

16 x 9.5 инчен Tabletop Екранот Уметник Easel Стојат(4-Секој), Accommodates Платно Уметност до 13 висока за

DEN 1795.20

Износ
Во продавницата.

Висок квалитет : супер стабилен и здрав easel дека сетови-веднаш, и од тоа се направени од издржлив борови дрва.Може да биде обоен со вашата омилена боја.Удобен за носење : количка за дизајн, нема потреба од собранието, мала тежина, лесно да се носат.Нема собрание е потребно, како easel tilts назад кога трета нога вади, и тоа е обезбедено со јаже, врвка.Набори до лесно за транспорт и складирање.Големина easel : 40 x 24 cm (16 x 9.5 инчи).Повеќекратна употреба : погоден за училница уметнички активности, сликарство партии, изложби и други декоративни проекти.Спецификации : -Пакетот вклучува : 4 easels -Материјал : борови дрва-Производ Тежина : 170g -Големина : 16" H x 9" W. Се обновливи го прави совршен за почетници, студентите, деца училници, уметност партии, и виното и сликарство класи.Совршен табела декорација за партиите, собири, свадби итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите