.

.

Aboofx 3 Пакети Дрвени Залага за Екранот, Картичка Стојат Табела Слика Носителот Стои Дрво Место за Држачот на Картичката Книга Фото Рамка Декоративни Плочи Уметнички

Aboofx 3 Пакети Дрвени Залага за Екранот, Картичка Стојат Табела Слика Носителот Стои Дрво Место за Држачот

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Пакетот Вклучува : сет од 3 pack дрвени екранот стои; насобраните големина е (L x W x D) 4.7 x 4 x 4.7 инчен / 12 x 10 x 12cm.Квалитет на Материјалот : На дисплејот се застане е направен од избраниот Sapele дрво, силни и издржливи, а на површината е полиран и мазна, со висок квалитет на производот искуство.Сигурен Дизајн : табела за држачот на трибините може да се одржи 16-инчни плочи и 3kg занаети постојано.Совети : Не е погоден за ставање на предмети кои се премногу големи и лесно да се наведнуваат.Елегантна Декорација : Едноставен дизајн стил и најавите материјал, така што тоа може да одговара на вашиот различни почетни стилови.Соодветен агол на екранот, може да го прикаже вашиот експонати добро, и да ви се фокусираше на изложбите цело време.Широк Апликации : голем простор и здрав структура се направи тоа е можно да се одржи голем број на фотографии, фото рамки, плочи и занаети, па дури и може да се направи тоа мобилен телефон или таблет застане.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите