.

.

Eau De Љубов Сок Нефилтрирани EDP Спреј, Флорални, 1.7 Fl Мл

Eau De Љубов Сок Нефилтрирани EDP Спреј, Флорални, 1.7 Fl Мл

DEN 647.76

Износ
Во продавницата.

Команда внимание и прегратка на својата внатрешна девојка шеф, со несомнено секси Љубов, Нефилтрирани.Живеат твоите најдобри живот, вина слободни.Секогаш.Топ : Црвени бобинки & Мандарина.Срцето : Диви freesia, Ѕвезда јасмин ливчиња.База : Русокоса шумата & Килибар.Внимание : Може да предизвика пари се движи.Воведување на Eau de Љубов Сок, Нефилтрирани мирис сервира од страна на Космополитен.Команда внимание и прегратка на својата внатрешна девојка шеф, со несомнено секси Љубов, Нефилтрирани.Живеат твоите најдобри живот, вина слободни.Прикажи ги исклучите вашите најдобри само со Љубов, Нефилтрирани.Команда внимание и прегратка на својата внатрешна девојка шеф, со несомнено секси Љубов, Нефилтрирани.Живеат твоите најдобри живот, вина слободни.Порција големина 1.7 FL МЛ 50 m L.Внимание : Може да предизвика пари се движи.Глутен Слободни.Произведени Без Суровост.Калории Слободни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите