.

.

Блаженство Со Сладок Мирис за Жени 100ml Eau De Parfum Премиум Квалитет Fragrance_ Блаженство

Блаженство Со Сладок Мирис за Жени 100ml Eau De Parfum Премиум Квалитет Fragrance_ Блаженство

DEN 1600.80

Износ
Во продавницата.

Сочни малини доведе овој магичен ден во bolder територија.Кога мислите дека мирисот избледени, побара од доверлив пријател да потврдите дали тие се уште мириса на вас.Мешавината : во текот на целиот ден мирис од Сладок Мирис атар е дизајниран да се донесе внатрешен сјај на вашата душа, го обвива во златен аура на мирис како што bask во својот уникатен мирис.Перформанси : Многу долготрајни парфем со големо разбуди оценка.Ќе бидете изненадени од нивните афирмативен одговор, што не може!.За Нашиот Производ : Премиум мириси од куќата на Сладок Мирис за мажи & жени кои сакаат да мириса добро conveys романтична и шармантна карактер за носителите и ние се создаде таа незаборавна карактер преку нашите мириси.Перформанси : Многу долготрајни со голема разбуди оценка.Тоа е честа појава, со CPOs, како што е оваа.Ќе бидете изненадени од нивните афирмативен одговор.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите