.

.

Кобалт Countersink, 1F, 90 сте, 1

Кобалт Countersink, 1F, 90 сте, 1

DEN 3226.56

Износ
Во продавницата.

Countersink,Кобалт,1 F,90 сте.,3/4" x, Спецификации : Предмет : Countersink,Кобалт,1 F,90 сте.,3/4" x вкупна Должина : 2-3/4" Број на Флејта : 1 месо тело Кол. : 1/2" Тело Кол. : 3/4" Countersink Агол : 90 Степени Материјал - Обработка : Кобалт High Speed Челик Заврши - Обработка : Соголени Еден Крај/Двојно Крајот : Еден Крај.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите