.

.

Кобалт Countersink, 1F, 90 сте, 1

Кобалт Countersink, 1F, 90 сте, 1

DEN 4261.20

Износ
Во продавницата.

Countersink,Кобалт,1 F,90 сте.,1-1/4, Спецификации : Предмет : Countersink,Кобалт,1 F,90 сте.,1-1/4 Месо Тело Кол. : 1/2" вкупна Должина : 3" Број на Флејта : 1 Заврши - Обработка : Калај Тело Кол. : 1-1/4" Материјал - Обработка : Кобалт High Speed Челик Countersink Агол : 90 Степени Во Еден Крај/Двојно Крајот : Еден Крај.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите