.

.

X AUTOHAUX 7.5 cm x 3.5 см Универзален Автомобил Џек Подлога Дупчиња Пак Поддршка Рамка Железнички Малку Заварување Заштитник Гума

X AUTOHAUX 7.5 cm x 3.5 см Универзален Автомобил Џек Подлога Дупчиња Пак Поддршка Рамка Железнички Малку Заварување

DEN 237.36

Износ
Во продавницата.

Џек влошки седат на врвот на вашиот приклучоци.Издржливи гумена конструкција обезбедува повеќе перница и го скрши отпорот при кревање на вашиот автомобил.Нема повеќе оштетување на стиснете завари, рамка шини и обложени шасија делови.Одговара на повеќето приклучоци и возила, ве молиме потврдете димензии и да се обезбеди fitment на вашето возило пред купување.Спецификација : Големина : 3.5x7.5cm / 1.38"x2.95"(H*D), Слот Големина : 1.5x1cm / 0.59"x0.39"(L*W), Боја : Црна, Материјал : Гума, Состојба : Brand New.Максимална Товарот : 5 Тони.Дупчиња дизајн за ширење на притисок во текот на еден поширок простор за да се обезбедат повеќе перница и го скрши отпорот.Пакетот Вклучува : 1 x Џек Подлога.

Параметрите на производот

Size:
3.5x7.5cm / 1.38x2.95(H*D), Slot Size

Им се допаѓа и на купувачите