.

.

Digitizer Екран Замена за iPad Mini 5 5 Генералот 7.9 2019 Екран на Допир Панел Стакло Поправка Делови за iPAD A2133 A2124 A2126 A2125 Со Поправка Алатка за Полнење(Без Home Копче,Не LCD) (Црна)

Digitizer Екран Замена за iPad Mini 5 5 Генералот 7.9 2019 Екран на Допир Панел Стакло Поправка Делови за iPAD

DEN 607.20

Износ
Во продавницата.

*Сакате да го замените со себе си, иако не сте приватен поправка техничар?Нема проблем, ве молиме да се најде туторијали на You Tube пред инсталацијата.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате некои прашања во врска со пакетот или да се инсталира, ние сме во вашата услуга во рок од 24 часа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите