.

.

Јасно Акрилик Столб Сет на Три (3-Инчен, 4-Инчен, 5-Инчен) од Супер Z Штекер

Јасно Акрилик Столб Сет на Три (3-Инчен, 4-Инчен, 5-Инчен) од Супер Z Штекер

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

3 ниво pack на екранот risers совршен за изложен било која слика, рамка, парична казна кина плоча, уметничко дело, и фигура во вашиот дом!.Прави големи дома декорација за било која и секоја соба во куќата!Го прави совршен сапун прибор држач за на бања и може да биде одличен DIY проект за дупчење во дупки и да ги направи четка за заби на сопствениците. 3 различни висини, во ова 3 различни акрилик столб екранот во собата.Одлично за изложен на одреден производ на накит продавници или мали бутици!.Направен од дебела акрилна пластика кои мерки 1/8" инчи дебела.Совршен за продавници за да се прикаже книги, накит или бројки.Сите стока изгледа одлично на овие кристално јасна столб прикажува!.Големината на секој столб се вклучени : Мал : 3 x 3 x 3 Инчи.Медиум 4 x 4 x 4 Инчи.Големи 5 x 5 x 5 Инчи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите