.

.

weddingwish Акрилик Крофна Ѕид Екранот Стојат ,Крофна Стојат, 2 Пакет Кристал рачно изработени Крофна Ѕид На Табелата Крофни Рек Екран со 8 Столбови за Крофна Партија Ук?

weddingwish Акрилик Крофна Ѕид Екранот Стојат ,Крофна Стојат, 2 Пакет Кристал рачно изработени Крофна Ѕид На

DEN 623.76

Износ
Во продавницата.

????【Она што ќе добиете за】 2 парчиња круг стојат носители, прекрасна за крофни на свадба, bagels на утринскиот состанок, и pretzels на роденден или дипломирањето партија. ????【Висок Квалитет 】Направени од премиум екстра дебели акрилик на состојба, што е повеќе посилни и потрајни од стакло, избегнување здроби и кршење. ????【Обновливи】Оваа крофни застане е лесно да се чисти по држи неуредна третира и одлична за следниот пат угостителство настани повторно.Совршен за крофни на свадба, bagels на утринскиот состанок, и мека pretzels на роденден или дипломирањето партија. ????【Голема Изработка 】 Сите наши производи се строго рачно изработени, повеќе исклучителна од други".Против пролизгување Дизајн осигурува седат stably на маса. ????【ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】 Ние веруваме во квалитетот и дизајнот на нашата премиум торта застане.Сепак, ако се најде било каков проблем со нашиот производ, ќе се добие целосна наплата во рок од 30 дена од денот на купување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите