.

.

избор Мултифункционален 4 Полица Бамбус Растенијата Цвет Складирање Стои Багажник Производи

избор Мултифункционален 4 Полица Бамбус Растенијата Цвет Складирање Стои Багажник Производи

DEN 2352.00

Износ
Во продавницата.

Материјал : Бамбус Вкупната димензија : 19" x 12.5" x 47.5"(L x W x H) Врвот полица димензија : 18" x 8" x 7"(L x W x H).Втората полица димензија : 18" x 9" x 11.5"(L x W x H), Третата полица димензија : 18" x 10.5" x 11.5"(L x W x H) Четвртиот полица димензија : 18" x 12" x 13"(L x W x H).Тежина : 11 кг Тежина капацитет : 45 кг Пакет вклучува : 1 x Скала полица.Тоа доаѓа со $10 Crazysoft Подарок Картичка.Ова ниво 4 бамбус материјал полица додава свежина и естетски стил на вашиот простор за живеење.Цврст и стабилен полица овозможува голем простор за складирање за вашите книги или други дисплеи.Сликата е мазна и лесно да се одржуваат чисти.На совршено распоредени барови се избегне книги за да не падне во празнина.Баровите помеѓу секоја полица нуди дополнителна поддршка за вашите книги.Тоа, исто така, може да биде како екранот полица за кујна или купатило.Оваа полица е идеален за дома мебел за вас.Не двоумете се да го купат!Сосема нов и висок квалитет на Животната средина материјал, Издржлив и цврста конструкција мала тежина и лесно да се движите Мазна површина Совршен детал за изработка Лесно да се чисти со Вода доказ и влага доказ површината Екстра барови за поддршка на вашите книги Совршено проред Голем капацитет Совршен за бања, дневна соба, балкон, кујна, итн Собрание барање.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите