.

.

250' 2-2-2-4 Алуминиум Мобилни Дома Фидер Кабел 600V

250' 2-2-2-4 Алуминиум Мобилни Дома Фидер Кабел 600V

DEN 18626.64

Износ
Во продавницата.

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Диригент AWG : 2. Кабел За Изградба : 2-2-2-4. Дозволената Ampacity : 100 Засилувачи.Кабел OD : 0.944 инчи.Тежина : 0.343 кг/ft.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите