.

.

Mitchum Мажите Напредни Ледено Свеж Deodorant Stick 41g (ПАКУВАЊЕ ОД 6)

Mitchum Мажите Напредни Ледено Свеж Deodorant Stick 41g (ПАКУВАЊЕ ОД 6)

DEN 385.20

Износ
Во продавницата.

ПОВЕЌЕ намени : Покривање на носот тример и уво & коса тример користи.МОРА да ИМА ОБЈЕКТ : Донесе до вас удобен, elegent ставка во вашата торба, паричник, рака спојки или enven вашиот џеб.БЕЗБОЛНО & SAFE : Направен од анти-алергиски материјал, користете високи технички, изградена во светлината, GRATINO сечилото не предизвика иритација, црвенило и намалувања на сите кожата stypes без гори, без болка.ЛЕСНО ДА ја НАПРАВИТЕ ВАШАТА ВЕЃА СТИЛ : Во една минута, отстранување на најмалите косата веднаш, ракување лесно да се направи вашиот сопствен облик стил, да направите веѓите мазна, без помош на пинцета само safy веѓа кроење.Дали сте во потрага за сигурен, ефикасен и брз третман за да се отстранат сите несакани влакна на вашето тело?Дали сте во потрага за нов уред кој постојано се прилагодува на вашата индивидуална кожа?На GRATINO Коса Хлапак е е првиот избор за остварување на вашите нозе посмирен и повеќе совршен.Работи како лице грижа подарок за жените, кои ви даваат сигурни да уживате во вашиот живот и да се истражуваат светот, тоа е GRATINO веѓа смена - најдобар електрични веѓите смена.Чекор 3 : Позиција на Долниот Глава против кожата, нежно планирам на хлапак заедно кожата, направи мали кружни движења да ги отстраните несаканите влакна.Косата од веѓа, носот, образите, нога, underarms, усна, брадата и така натаму ќе бидат отстранети, обликувани со користење на GRATINO веѓа ножици.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите