.

.

Летаат Безбедно Ми Треба За Вас Тука Со Мене Keychain Пилот Лет Придружник Подарок Долги Накит Авион На Млазен Патник Подарок

Летаат Безбедно Ми Треба За Вас Тука Со Мене Keychain Пилот Лет Придружник Подарок Долги Накит Авион На Млазен

DEN 309.36

Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Летаат Безбедно Keychain - Ако вашиот знаете некој кој е пилот или едноставно сака да патува, ова ќе го направи одличен подарок за нив.Нерѓосувачки ознака е страна печат со "летаат безбедно" и keychain вклучува авионот шарм.Мерење : 5×1.2 см (1.97×0.47 во).Оваа keychain е изработен од нерѓосувачки челик.тоа е исклучително издржлив& противалергиски метал.Оваа Летаат Безбедно keychain ќе пристигне во една убава сомот торбичка.Подготвени за давање на подарок.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Летаат Безбедно Keychain - Ако вашиот знаете некој кој е пилот или едноставно сака да патува, ова ќе го направи одличен подарок за нив.Совршен keychain подарок за вашата пилот дечко,сопруг или близок кој патува often.By потсетат нив во секое време тие да започне нивната работа или на нивното патување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите