.

.

На Hillman Група 122622 Месинг Позлатен Escutcheon Игли, 3/4 x 18-Инчни

На Hillman Група 122622 Месинг Позлатен Escutcheon Игли, 3/4 x 18-Инчни

DEN 132.96

Износ
Во продавницата.

Производот е 3/4x18 Escutcheon Pin.Лесно и едноставно се користи за полнење.Производот е произведен во Кина.Се користат во местото на мали ноктите.Доаѓа во различни големини и заврши.Дувачкиот Позлатен.Производот е 3/4x18 Escutcheon Pin.Лесно и едноставно се користи за полнење.Производот е произведен во Кина.Елегантен дизајн и заврши.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите