.

.

Челик Eyebolt, Не За Кревање, Поцинкуван Заврши, 12 Должина, Конци, Увезени

Челик Eyebolt, Не За Кревање, Поцинкуван Заврши, 12 Должина, Конци, Увезени

DEN 508.08

Износ
Во продавницата.

Топла натопена поцинкуван.Опремени со стандард хексадецимален завртки. 5200 фунти работно оптоварување граница. 4-инчи тема должина.Месо тело мерки 3/4-инчи дијаметар од 12-инчи должина.Indusco топла натопена поцинкуван капка фалсификувани редовни eyebolts опремени со стандард хексадецимален завртки.Номинална капацитет е драстично се намалува кога вчитување на било кој агол.Вчитување никогаш не смееме да се направи во еден агол поголем од 45 степен од гром centerline.Во секој агол од 45 степени., номинална капацитет е намален за 1/4 од табела вредност.Носивост секогаш треба да се применуваат за укинување очи во авионот на око, не во одреден агол, на овој авион.Врвно оптоварување е пет пати работното оптоварување граница. 5200 фунти работно оптоварување граница. 4-инчи тема должина.Месо тело мерки 3/4-инчи дијаметар од 12-инчи должина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите