.

.

KFidFran М14 x 80mm Машини Рамо Замав Кревање Око Гром 304 од не ' Рѓосувачки Челик Метрички Навој 2 парчиња(М14 x 80mm Maschinerie Schulterschaukel Hebeöse 304 Edelstahl Metrisches Gewinde 2 Stück

KFidFran М14 x 80mm Машини Рамо Замав Кревање Око Гром 304 од не ' Рѓосувачки Челик Метрички Навој 2 парчиња(М14

DEN 1999.20

Износ
Во продавницата.

Димензија : М14 x 80mm; Око Центар До Дното Должина : 80mm / 3.15"; Око Внатре Кол : 12.5 mm / 0.49".ОКО ГРОМ.Исто така познат како риба око болт, е завртка со јамка на едниот крај и теми на другиот крај.МАТЕРИЈАЛ.Кован од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, со голема јакост, брзо и издржливи.АПЛИКАЦИЈА.Тоа е генерално се широко се користи во гасоводот портата вентили, конструкција на челични цевки сврзувачки елементи, прстен ореви, итн.Таа е идеална за одржување додаток за овие компоненти.(ANWENDUNG.Es wird im Allgemeinen во Цевковод-Absperrschiebern, Baustahlrohrbefestigungen, Ringmuttern usw.verwendet.Es ist ein ideales Wartungszubehör für diese Komponenten.ПРЕДНОСТ.Окото дупка на гром главата е формирана со механички или печат еднаш, и структурна сила е висока.(VORTEIL.Das Augenloch des Schraubenkopfes wird einmal mechanisch oder gestanzt, und die strukturelle Festigkeit ist hoch.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите