.

.

uxcell Кревање Око Гром M3 x 9mm Машки Конец 304 од не ' Рѓосувачки Челик за Бесење, Пакување од 10

uxcell Кревање Око Гром M3 x 9mm Машки Конец 304 од не ' Рѓосувачки Челик за Бесење, Пакување од 10

DEN 1492.80

Износ
Во продавницата.

Машки Конец Големина : M3 x 9mm(Dx L).Око Дијаметар : 7mm/0.28"; Вкупната Големина : 23x14mm/0.91x0.55"(Hx W).Направени на 304 нерѓосувачки челик, анти- ' рѓа, отпорен на корозија и издржливи.Користи ова кревање око завртки како тај-падови за да се поправи или укине предмети.Широко се користи во многу морски и индустриски апликации и обично се користи за да се поврзете кабли или јажиња да објекти.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите