.

.

Нерѓосувачки Челик Кревање Око Завртки, Укинување на Окото Тешки Машини Рамо Кревање Око Кревање 4PCS за Електрична Енергија за Бродоградба

Нерѓосувачки Челик Кревање Око Завртки, Укинување на Окото Тешки Машини Рамо Кревање Око Кревање 4PCS за Електрична

DEN 669.36

Износ
Во продавницата.

Нерѓосувачки челик кастинг делови, анти- ' рѓа, корозија-отпорни, издржливи. На кревање око е одредување и поврзување на алатка која се користи за кревање во некои кабел вратоврска lashing опрема да се намали на проблеми на врзување јажиња. Мазна и машински теми се направи тоа многу лесно да го инсталирате, Тоа може да се користи во затворен или отворен средини.Мазна и машински теми се направи тоа многу лесно да го инсталирате, Тоа може да се користи во затворен или отворен средини.Пакет Листата : 4 x Кревање Прстен Око Гром . Цел : Тоа е широко користен во важни индустрии, како што се пристаништа, бродоградба, железнички пруги, изградба, пластика машини, индустриска контрола, подготовка на помошната опрема, поморски спасување, аеродром изградба, aerospace, места и други важни индустрии и машини и опрема за инфраструктура градежни проекти. Тоа е широко се користат во производство на електрична енергија, бродоградба, петрохемиската индустрија, рударство, железнички, автомобилот производство, супер голема транспорт, море спасување, аеродром изградба.Спецификација : Предмет Тип : Кревање Око Bolt Material : Нерѓосувачки Steel Product Боја : Како Слики Shown Product Тежина : Околу.Лесен за употреба, тоа е обично се користи за да се стега и да ја поправите цевки и сврзувачки елементи, многу лесен за употреба.Функција : 1.Adoting морски одделение од нерѓосувачки челик, таа има добра отпорност на корозија и оксидација отпор во која било средина.На кревање око е одредување и поврзување на алатка која се користи за кревање во некои кабел вратоврска lashing опрема да се намали на проблеми на врзување јажиња.Тоа е широко се користат во производство на електрична енергија, бродоградба, петрохемиската индустрија, рударство, железнички, автомобилот производство, супер голема транспорт, море спасување, аеродром изградба.

Параметрите на производот

Item Type:
Lifting Eye Bolt
Material:
Stainless Steel
Product Color:
As Pictures Shown
Product Weight:
Approx. 259-535g / 9.1-18.9oz
Product Description:
1. Stainless steel casting parts, anti-rust, corrosion-resistant, durable. :
2. Purpose:
It is widely used in important industries such as ports, shipbuilding, railways, construction, plastic machinery, industrial control, pipeline auxiliary equipment, maritime rescue, airport construction, aerospace, venues and other important industries and machinery and equipment for infrastructure construction projects.
Package List:
4 x Lifting Ring Eye Bolt   :

Им се допаѓа и на купувачите