.

.

Layhou Загрева Eyelash Curler Електрични Eyelash Curler Smart Око Lash Виткање Клип со 4 Температурни Режими Прилагодливи Eyelash Маскара Четка Брзо Греење со Природни долготрајни Око за У

Layhou Загрева Eyelash Curler Електрични Eyelash Curler Smart Око Lash Виткање Клип со 4 Температурни Режими

DEN 1548.00

Износ
Во продавницата.

4 Температура поставувања, ниска температура на владата (55℃/65℃) & високи-температура на владата (75℃/85℃), можете да изберете оној што го сакате во зависност од вашата потреба, само топло доволно да се формира вашиот трепките без да се премногу жешка.Давајќи голем навивам за вашиот трепките и ќе останат завиткан во текот на целиот ден, USB полнење, обично, тоа трае 1-2 часа за да биде целосно наполнета, погодно за вас да се користи во секое време секаде.Ова електрична eyelash curler загрева многу брзо, вие само треба да се загрее за 10-ти до 15s и тоа не е голема работа на виткање вашиот удари со камшик во рок од 60-тите години.Можете да ги користите по пуштањето на маскара, бидејќи тоа може да им помогне на одделни било clumping на маскара може да се причинети.Компактна големина, што се применува за да го стави во торба, убаво е да се донесе заедно, кога сте на патување.Опис : Тоа загрева многу брзо и не е голема работа на виткање вашиот трепките.Таа, исто така им помага на одделни било clumping на маскара може да се причинети.Одлично за вашите дневни и патни употреба.Зошто да не го земам?Спецификации : Тип : Око Шминка Алатка Материјал : АБС Боја : Црна, Бела (Факултативно) Излезен Напон : 3.7 V Полнење Напон : 5 V Температура : 55℃/65℃/75℃/85℃ Капацитетот на Батеријата : 360m Ah Работат на струјата : 150-350m Ah Полнење Тип : USB Полнење Објект Големина : Прибл. 14*2cm Пакет Големина : Прибл. 16.5*7.5*4cm / 6.49*2.95*1.57 во Пакет Тежина : Околу. 120g / 4.23 oz Package Листа : 1 * Електрична Eyelash Curler 1 * Полнење преку USB Кабел 1 * Чистење со Четка 1 * Прирачник за Корисникот .

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите