.

.

Електрични Eyelash Виткање Алатка, 24 Часа Долготрајни Загрева Eyelash Curler за Жените за Брз Природни Виткање(црна)

Електрични Eyelash Виткање Алатка, 24 Часа Долготрајни Загрева Eyelash Curler за Жените за Брз Природни Виткање(црна)

DEN 290.16

Износ
Во продавницата.

Долготрајни Виткање : Трајни виткање за 24 часа.Долготрајни Виткање : Трајни виткање за 24 часа.Конкавна Конвексни Чешел Заб : Безбеден и анти scalding, трепките се заштитени од каналите преку пречки, и трепки се завиткан, без повреда на eyelids.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите