.

.

Clinique Quickliner за Очи, 02 Smoky Браун, 0.01 Унца

Clinique Quickliner за Очи, 02 Smoky Браун, 0.01 Унца

DEN 480.00

Износ
Во продавницата.

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.На smoky, размачкано око молив.Драматично обезбедува мека и smoldering ефекти.Ја дефинира и контури на убави очи.На smoky.размачкано око молив.Драматично обезбедува мека и smoldering ефекти.Ја дефинира и контури на убави очи.Крем-мазна текстура глајд модели на лесно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите