.

.

Мат Брзо-Сува Eyeliner, Црна Гел Eyeliner Сет, Крем Eyeliner Алатка дупка со Доказ и Водоотпорен Eyeliner Молив Тетоважа Eyeliner Гел Стап Шминка на Очите-Облоги за Жени (1PCS)

Мат Брзо-Сува Eyeliner, Црна Гел Eyeliner Сет, Крем Eyeliner Алатка дупка со Доказ и Водоотпорен Eyeliner Молив

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

Уникатен Кармин во облик на Дизајн : Ова eyeliner има стилски кармин во облик на појавување и пресврт дизајн.која е лесно да се носат наоколу и е исто така одличен подарок за вашите пријатели и семејството!.Водоотпорен И Издржливи : Природна вода-доказ.пот-доказ.и дупка со-доказ формула е усвоен.кој може да трае 12hours без исчезнува.На nib е мазна и дури и без грутки.и тоа може лесно да се создаде различни и шармантна eyeliner шминка.Заличи Вашето Шминка : Преглед на деликатна големи очи и светне целиот шминка.Тоа е многу погоден за секојдневна шминка.страни.шминка покажува.танц ноќи.свадба шминка.и разни празник шминка.Лесен За Користење : Тоа е многу лесен за употреба.дури и за почетници или почетници.Може да ви даде различни модерен шминка.покаже вашата личност.Црниот eyeliner проширува очите да се создаде една мистериозна и секси мачка очи.Благи и Лесно Да се Отстрани : природна формула не ја иритираат очите.состојки се благи.и шминка може да биде лесно да се отстрани со примена на шминка смена за 10 секунди без да остават било остатоци.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите