.

.

ANYUFEI 4Pc Метал Двојно Топката Latch Клип за Заклучување на Допир Ролери Шкафот Фиока Кабинет Вратата Latch Фаќа Допир Мушка оков за Мебел 50mm

ANYUFEI 4Pc Метал Двојно Топката Latch Клип за Заклучување на Допир Ролери Шкафот Фиока Кабинет Вратата Latch

DEN 1764.00

Износ
Во продавницата.

4 Pc Метал Двојно Топката Latch Клип за Заклучување на Допир Ролери Шкафот Фиока Кабинет Вратата Latch Фаќа Допир Мушка оков за Мебел 50mm.Двојно топката, може да биде инсталиран на кабинетот, ковчегот, фиока, врата и др.Идеален додаток за дом, канцеларија и продавница.Боја : Месинг На Ѕвонење.Материјал : Метал. 4 Pc Метал Двојно Топката Latch Клип за Заклучување на Допир Ролери Шкафот Фиока Кабинет Вратата Latch Фаќа Допир Мушка оков за Мебел 50mm Double топката, може да биде инсталиран на кабинетот, ковчегот, фиока, врата и др.Идеален додаток за дом, канцеларија и продавница.Лесна инсталација.Боја : Месинг Tone Material : Metal Size : прибл.50 x 9mm/1.96 x 0.35 inch Hole растојание растојание : прибл.39mm/1.53 inch Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм/0.04-0.12 инчен грешка поради прирачник за мерење.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере.Пакет Листата : 4 x Вратата Catches Only горенаведените пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Напомена : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешки предизвикани од прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред triggering2. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме да се разбере.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите