.

.

LT.РОУЗ Задник Кревање Колумбиската Панталони До Фармерки Pantalones Colombianos Levanta Кола

LT.РОУЗ Задник Кревање Колумбиската Панталони До Фармерки Pantalones Colombianos Levanta Кола

DEN 1158.96

Износ
Во продавницата.

Един nuestros pantalones levanta кола став mujer lucirás una silueta definida gracias ал контрола ajustado y brillante diseño que LT.Роуз колумбиската фармерки, вие никогаш не ќе сакаат да ги напуштат.Вие не треба задник lifter фармерки, што го заслужуваат со нив.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ И УДОБНОСТ : Кој има потреба хируршки се укине кога ќе се колумбиската задник лифт фармерки кои го прават тоа за вас?Материјалите кои се употребени за овие задник лифт фармерки се помеки и stretchier од редовните тексас.Роуз секси фармерки се направени од високо отпорни на тексас, кој Колумбиската памук, полиестер, и spandex, кои ги направи мазна и удобен за долго време.Нашите задник кревање фармерки за жените функција слаби одговара дека slims твоите нозе, високи половината да ви обезбеди со заводлива форма, и последно но не и најмалку важно, уникатен дизајн на грбот за да се зголеми вашиот derriere.Роуз колумбиската фармерки за жените задник лифт ќе им даде на вашиот сокол круг природен изглед сте сонувале!.Еден ПАР ЗА ВОЗРАСТИ : Само најдобрите тексас и иновативни телото обликување техниките се користат за создавање на овие задник кревање фармерки па можете да имате најдобар пар за најдолгиот период.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите