.

.

Среќа Бренд на Жените Средината на Пораст Easy Rider Bootcut Жан

Среќа Бренд на Жените Средината на Пораст Easy Rider Bootcut Жан

DEN 1501.20

Износ
Во продавницата.

96%ПАМУК/3%ПОЛИ/1%ELASTANE.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Средината на пораст bootcut жан кој whiskering и исчезнува на коленото.Inseam : на располагање во 30"и 32".Нога отворање : се движи од 16"-18".Подемот : пред 9 1/2", назад : 13 1/2".Среќа Бренд модата жените тексас директно нога жан со назад бод детали.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите