.

.

Томи Hilfiger Мажите Оригинални Scanton Тенок Одговара Фармерки

Томи Hilfiger Мажите Оригинални Scanton Тенок Одговара Фармерки

DEN 1182.96

Износ
Во продавницата.

Во 99% Памук, 1% Elastane.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Томи Hilfiger фармерки, за мажи и тенок одговара и пет џеб стил.Овие тенок одговара фармерки, за мажи се прилагодени тенок од половината до бедрото и се потесни во полите.Мажите тенок одговара фармерки со средината на пораст половината.Копче затворање со zip летаат.Знаме логото на монета џеб.Inseam : 30/32/34/36; нога отворање : 14.25; пред подемот : 9.5; назад пораст : 14.25. Се создаде тенок, прилагодена изглед со овие томи Hilfiger машки фармерки.Овие се водат фармерки, за мажи со томи фармерки мажите ќе ги чувствувате удобно.Томи Hilfiger фармерки, за мажи и тенок одговара и пет џеб стил.Овие тенок одговара фармерки, за мажи се прилагодени тенок од половината до бедрото и се потесни во полите.Мажите тенок одговара фармерки со средината на пораст половината.Копче затворање со zip летаат.Знаме логото на монета џеб.Inseam : 30/32/34/36; нога отворање : 14.25; пред подемот : 9.5; назад пораст : 14.25. Се создаде тенок, прилагодена изглед со овие томи Hilfiger машки фармерки.Овие се водат фармерки, за мажи со томи фармерки мажите ќе ги чувствувате удобно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите