.

.

Левиевите Жените 311 Обликувањето Тесни Фармерки (Стандард и Плус)

Левиевите Жените 311 Обликувањето Тесни Фармерки (Стандард и Плус)

DEN 714.00

Износ
Во продавницата.

81% Памук, 17% Полиестер, 2% Elastane.Увезени.Патент затворање.Се Мијат И Се Исуши Внатрешноста Со Слични Бои, Течен Детергент Се Препорачува.Можеби исто така, како "Класичен Права".Средината на Пораст : Седи на половината.Форми преку колкот и бедрото.Inseam : 28inch (Краток); 30inch (Среден); 32inch (Долго).Пред Подемот : 9 1/4inch; Назад Пораст : 14 1/8inch.Нога Отворање : 11inch.На безвремено шик жан наменета за двете стил и удобност.Изграден за да се обликуваат криви, продолжување на нозе и да го прослават вашиот форма.Направени со иновативни стомак-слабеење на панел.Левиевите Sculpt со Hypersoft е супер-меки за подобрен комфорт со поддршка водат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите