.

.

Wrangler Мажите Каубој Редовно Одговара на Влезниот Намали Жан

Wrangler Мажите Каубој Редовно Одговара на Влезниот Намали Жан

DEN 779.28

Износ
Во продавницата.

100% Памук.Увезени.Машина За Миење.Традиционалните bootcut жан со контраст крои кој лажичка пред џебови и потпис "W" шевови на задниот џеб.Кожа логото лепенка на задниот џеб.Од 1947 година, Wrangler ги одржува немилосрдните заложба за квалитет облека изграден да се вклопи во вашиот живот.Wrangler го исполнува вашиот плакар со автентичен snap кошули, tees, јакни и автентични западен тексас дека ти ги удобно во вистинска западен стил.Нашите кошули функција исконски деталите, како што се бисер прилепува, посочи yokes, 'W' кроењето на џебови, и се шири јаки.Фармерки дојде во 100% во тешка категорија тексас или со малку се водат за дополнителна удобност и функција Wrangler печ, W шевови на џебовите и класичната 5 џеб стил.Направена со нега, нашиот западен линија е направен за луѓето кои го започнуваат денот пред сонцето доаѓа до и нема да престане да работи додека работата е завршена.Ова е Wrangler, направен за вас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите